Galeria Łomianki – inny wymiar kupowania

Każdy z nas dobrze wie, jak ciężko znaleźć centrum handlowe, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Tym bardziej, że z roku na rok robi się ich coraz więcej! Jest to szczególnie problematyczne w Warszawie i jej okolicach. Na szczęście koło miasta powstała Galeria Łomianki, które oferuje odskocznię od pełnych tłumów wielkich centrów, oferując kameralny wymiar zakupów.

Galeria Łomianki oferuje wyjątkowo bogatą ofertę sklepów, jednak obecnie w czasach wysokiej konkurencji, to nie jedyna rzecz, na którą klienci zwracają uwagę. Przecież dzisiaj zakupy można robić łatwo przez Internet! Oznacza to, że współczesny konsument poszukuje dodatkowych usług czy udogodnień, a same centra handlowe stają się miejscami nie tylko zakupów, ale również coraz częściej przestrzenią, w której spędza się miło czas wolny.

Zalety Galerii Łomianki
Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet Galerii Łomianki jest fakt, że oferuje ona swoim klientom możliwość zdecydowania się na darmową konsultację, spotkania oraz nawet zakupy z zatrudnioną przez specjalnie stylistką – Gosią Marszałek. Standardowo tego rodzaju usługi są oczywiście płatne, jednak w tym przypadku zupełnie za darmo możemy spędzić z Gosią nawet dwie godziny! W tym czasie stylistka pomoże nam wybrać ubrania, które będą do nas pasować, podkreślą nasz wizerunek, styl, zakryją wady oraz podkreślą niewątpliwe atuty naszego wyglądu.

Bogata oferta
W Galerii Łomianki znajdziemy ciekawe marki oferujące produkty, jak artykuły spożywcze, bieliznę, biżuterię, elektronikę, modę, obuwie, prasę i książki. Kochający podróże mogą skorzystać z oferty biur podróży. Dla dzieci przewidziano wiele ciekawych sklepów, jak również kilka ciekawych atrakcji. Szczególnie warto zajrzeć tutaj, jeśli poszukujemy czegoś do domu lub wnętrza. W przerwie między zakupami możemy wypić kawę w jednej z kawiarni lub cukierni bądź zjeść posiłek w restauracji. Sportowcy będą również zadowoleni, jak również ci, którzy dbają o swoje zdrowie i urodę. Więcej na www.galerialomianki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *