Pomysł na udany weekend w Krakowie

Pomysł na udany weekend w Krakowie

W Małopolsce nie brakuje ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego, czy nastawiamy się na zwiedzanie, imprezowanie czy dobrą zabawę w niecodziennym wydaniu – szalone atrakcje, jak skok ze spadochronem lub lot balonem. Małopolska to dobre miejsce dla poszukiwaczy przygód każdego rodzaju.

Klubowy klimat

Kraków to świetny pomysł, ponieważ nie brakuje tutaj klubów różnego rodzaju. Nie ma znaczenia, fanem, jakiego rodzaju muzyki jesteśmy – znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Tłoczne kluby z typowo imprezową muzyką lub niszowe miejscówki z jazzowym zespołem. W wielu klubach mamy też opcję sali vip, którą można wynająć na wieczór i nie martwić się tłumami. W Krakowie nie brakuje również klubów go-go i striptizowych. Nawet w centrum znajdziemy takie kluby, które prezentują się elegancko i gwarantują gorący wieczór. Mamy też mniej imprezowe bary, w których możemy miło spędzić czas przy alkoholu i nie tylko – na przykład w pijalni wódki i piwa. Warto wybrać się na nocne wyzwanie po klubach na najbardziej klubową ulicę w Krakowie – Szewską.

Adrenalina – Krakow axe throwing

Jednak na tych, którzy szukają dobrej zabawy, ale innej od klubowych klimatów czeka także wiele atrakcji. Emocji i dreszczyku w Krakowie doda sportowa rywalizacja w axe thowing clubie. To świetny pomysł, ponieważ możemy przy tym bawić się rewelacyjnie i w zupełnie innym klimacie. Dostarcza jeszcze więcej adrenaliny, niż mecz paintballowy, co jest równie popularną propozycją na wyjście zarówno samemu, jak i grupą. Axe thowing polega na rzucaniu specjalnymi siekierami do celu. Taka rozrywka, jak axe throwing w Krakowie cieszy się uznaniem wśród zagranicznych turystów. Więcej można poczytać na ten temat na stronie https://www.madaxe.pl/.

Kraków to wiele możliwości na niezapomnianą zabawę. Począwszy od popularnych i typowych atrakcji – muzea, wystawy, architektura, a na niecodziennych i oryginalnych skończywszy – lot balonem, miastowy tour śladami historycznych morderców, rzucanie siekierami. Dzięki temu, każdy może zaplanować rewelacyjny weekend albo i dłuższy pobyt w Krakowie, niezależnie od tego, co lubi najbardziej lub jakich nowości poszukuje. To miasto rozrywki, zarówno dla mieszkańców i przyjezdnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *