Leśny Dwór w Karpaczu

Obiekt ten powstał w Karpaczu w 1860 roku. Co ciekawe, na początku działał pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”, jednak dziś łączy atmosferę przełomu wieków z nowoczesnym designem i wygodą. Gościniec mieści się blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz, co sprawiło, że stał się on idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Jeśli szukasz gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu, zajrzyj na www.lesnydwor.karpacz.pl i przekonaj się, że Leśny Dwór spełnia wszystkie oczekiwania.

W pakiecie otrzymujemy również cudowne górskie powietrze. Zaletą miejsca jest jakość obsługi. Uśmiech całego personelu, pomoc z jego strony oraz niezwykle rodzinny klimat miejsca sprzyjają pełnemu relaksowi. Standard pokoi jest dość wysoki i zapewnia komfort. Pokoje są więc wygodne, stylowe, nowoczesne i posiadają wiele miejsca. Możecie być pewni, że znajdziecie tu odpoczynek i spokojny sen.

Lokalizacja
Umiejscawianie obiektu to niewątpliwe jeden z jego największych atutów. Miejsce znajduje się na granicy między Karpaczem dolnym a górnym. Oznacza to stok narciarski na wyciągnięcie ręki. Co więcej, w pobliżu znajduje się przepiękna okolica nazwana Białym Jarem. Bliskość szlaków na Śnieżkę i centrum do którego prowadzi między innymi malownicza droga przez las wzdłuż rzeki Łomnica (Via Sacra) to tylko początek listy najładniejszych miejsc miasta.

Restauracja
W obiekcie czeka na nas doskonałe doświadczenie smaku. Leśny Dwór prezentuje swoim gościom porządną dawkę ponadczasowego dziedzictwa. Chodzi o restaurację Mamma Mia, znaną i cenioną przez wielu smakoszy włoskich specjałów. W tym miejscu, każda potrawa przygotowywana jest ze szczyptą włoskiego słońca. Znajdziemy tu przepyszną pizzę z pieca, pasty czy włoskie desery.

Co jeszcze?
Goście Leśnego Dworu mogą korzystać z wielu innych atrakcji. Do dyspozycji otrzymują m.in. piękny, słoneczny taras widokowy, saunę, salę kinową oraz bawialnię dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *